Oferta pożyczek kierowana jest do firm (spółek oraz osób prowadzących działalność gospodarczą). Proponujemy m.in. pożyczki pozabankowe dla zadłużonych pod zastaw nieruchomości – domu bądź mieszkania, bez weryfikacji w BIK, BIG czy BRKN. Jedynymi wymaganymi dokumentami są zatem tylko te potwierdzające prawo własności danego obiektu. Cały proces przyznania pożyczki lub kredytu jest szybki i nieskomplikowany.

Pożyczka gotówkowa bez BIK jest idealnym rozwiązaniem dla osób lub instytucji, które straciły tymczasowo płynność finansową. Kredyt pod zastaw domu przywróci stabilność sytuacji oraz da większy wachlarz możliwości w wypadku kłopotów ze spłatą innych zobowiązań. Jest to opcja, z której skorzystać mogą zarówno właściciele małych, jak i średnich przedsiębiorstw. Pożyczka pod zastaw nieruchomości może zostać przez nas udzielona nawet wtedy, gdy nie posiadają Państwo stosownych zaświadczeń z ZUS czy US.

Udzielamy pożyczek: Pod zastaw nieruchomości Do 60% wartości nieruchomości Nie wymagamy dokumentowania źródeł dochodu, wystarczy zwykłe oświadczenie – pożyczki pozabankowe dla zadłużonych Nie wymagamy zaświadczeń ZUS i US oraz nie weryfikujemy klientów w BIK/BIG/BRKN – kredyty pozabankowe dla zadłużonych Pożyczki bez bik dla zadłużonych w kwocie od 30.000 pln do 1.000.000 pln Czas trwania całego procesu od 3-7 dni roboczych od złożenia wniosku do wypłaty środków (max. 10 dni) Możliwość odroczenia spłat rat kapitałowych i odsetkowych.

wypełnij formularz

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Wnioskowana kwota

Treść wiadomości

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.