Nasza firma oferuje całą gamę pożyczek i kredytów dostępnych dla każdej firmy.Pośredniczymy w uzyskiwaniu kredytów pod zastaw hipoteczny /kredyty bankowe i pożyczki prywatne/.Przy pomocy naszych specjalistów uzyskacie Państwo dostęp do najatrakcyjniejszych kredytów gotówkowych.W większości przypadków nie sprawdzamy Państwa w żadnych bazach typu BIK czy BIG wystarczy oświadczenie ,że spłacać będą Państwo pożyczki terminowo.

CO NAS WYRÓŻNIA
Szybkość Działania
Pożyczki pod zastaw nieruchomości wypłacane są w 7 dni od momentu złożenia wniosku.Udzielamy pożyczek do miliona złotych z najatrakcyjniejszym oprocentowaniem na rynku.

Mobilni Doradcy
Zamów wizytę mobilnego doradcy w swojej firmie.Pokażemy Ci drogę wyjścia ze złej sytuacji,doinwestujemy ,doradzimy.Obronimy przed wierzycielami.

Tobie musi się opłacać
Jako jedyna na rynku firma kompleksowo zbadamy Twoją sytuację ,obliczymy jaka forma pomocy finansowej jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia.A może nie trzeba pożyczać?

Dla Was pracujemy całą dobę.Kontaktujcie się z nami o wygodnej dla Was porze.Lub piszcie za pomocą formularza kontaktowego.Na pewno oddzwonimy lub odpiszemy I zdt@pakietpomocowy.pl

Zadzwoń pod numer 574 132 294

Porozmawiajmy ,a na pewno znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.Telefon odbieramy całą dobę.

ZDT Budynek Atrium Plaza I Tel.574132294 I zdt@pakietpomocowy.pl I NIP 5341059296 I REGON 013055940 I ul.Jana Pawła II 27 I 00-867 Warszawa  I PN-PT 9-18

lub wypełnij formularz

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Wnioskowana kwota

Treść wiadomości

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.